אקרובט רידר

מהו Acrobat Reader?

acrobat reader

תוכנת ה- Adobe Reader הינה התקן גלובלי והיא מהימנה דיה ומסופקת חינם לשם צפייה אמינה, הדפסה, הוספת הערות במסמכי PDF ועוד. זהו ההתקן הנפוץ ביותר הקורא קבצי PDF והינו היחיד שיכול לפתוח ולעבוד עם כל סוגי קבצי ותכני ה-PDF, כולל טפסים ומולטימדיה.

הורד את תוכנת Adobe Reader בחינם כדי להציג, לחפש ולהדפיס בקלות קובצי PDF ולהוסיף עליהם הערות. כעת היא מאובטחת יותר בעזרת Protected Mode. להורדת אדובי אקרובט רידר לחץ כאן

גרסת ה- Adobe Reader האחרונה ביותר הינה גרסה מס' 12 (DC), מצוידת בטכנולוגיית אבטחה משופרת של "ארגז חול", כשכבה נוספת של הגנה מפני מתקפות שמבוססות על קבצי PDF.

מצב Prtoected Mode יופעל כברירת מחדל וישולב גם בתוספי Adobe Reader המוצעים עבור מרבית הדפדפנים. העיבוד של קבצי PDF, תסריטי ג'אווה-סקריפט (JavaScript), דגמים בתלת-מימד ותמונות יבוצע באזור מבודד, על מנת למנוע התקנה או מחיקה של קבצים, שינוי הגדרות מערכת או גישה לתהליכים.

חידושים עיקריים בגרסת DC:

תגובות באמצעות פרשן PDF – אקרובט רידר מגיע עם סט מלא של כלי תגובה והערות. כעת תוכל להוסיף פתקיות דביקות, להדגיש טקסט וקווים, שימוש בצורות, בולים, וכלי מכונת כתיבה להצבת הערות בכל מקום על מסמך PDF.

מילוי טפסים – תגיד שלום לטפסי נייר. הקלד את תשובותיך ישירות על גבי טפסי PDF, או לחץ ישר ומלא את שדות הטופס ובסוף התהליך ניתן לשמור ולהגיש.

קבצים עם חתימות דיגיטליות – אין צורך להדפיס את המסמכים לפני שתחתום עליהם. עם אקרובט רידר DC, זה כל כך פשוט להוסיף את החתימה האלקטרונית שלך אל תוך קבצי PDF. כמו גם פשוט וקל לקבל קבצי PDF חתומים על ידי אחרים.

לעשות יותר עם שירותים מקוונים – לחיצה אחת בתוכנת Adobe Reader DC לוקחת אותך לשירותים המקוונים של Adobe בהם תוכל ליצור קבצי PDF, כמו גם להפוך קבצי PDF לקבצי Office, או לבנות טפסי PDF fillable בדקות.