אקרובט פרו

adobe acrobat pro dc

הכן, הגן והפץ תקשורת PDF ברמה מקצועית!
השתמש במלוא העוצמה של הדור הבא של PDF דינאמי של Acrobat. השתמש ביישום Adobe Acrobat DC כדי להפיץ תקשורת רבת עוצמה המשלבת אודיו, וידיאו, מדיה אינטראקטיבית ומגוון רחב של סוגי קבצים לפורטפוליו PDF מלוטש ומקצועי. קבל תגובות מהירות יותר ע"י ביקורות אלקטרוניות שקל לנהל.

לרכישה במנוי שנתי לחץ כאן!

צור והפץ טפסי PDF לאיסוף מידע חיוני – החל סיסמאות והרשאות להגנה על המסמכים שלך, שמור ושתף בבטחה את המסמכים שלך דרך שירותים קלים לשימוש ב-Acrobat.com.

גלה את ה- PDF הדינאמי של Acrobat – התנסה בדרך פשוטה וטובה יותר כדי לחבר בין אנשים, רעיונות ומידע באמצעות PDF דינאמי של Acrobat. שתף את תוצר עבודתך בין פורמטים שונים, בין פלטפורמות ובין מכשירים מסביב לעולם. שלב מדיה עשירה כדי ליצור אינטראקציה בדרכים חדשות וקח את תוצר עבודתך לשלב הבא.

שפר את הפרודוקטיביות וקבל תוצאות טובות יותר – עשה את העבודה הטובה ביותר שלך יום יום במהירות, בקלות ובדייקנות. השתמש בכלי פרודוקטיביות חדשניים כדי להכין, לשתף ולהציג תוכן איכותי. צור אוטומציה של משימות רבות שלבים, כך שכל חבר בצוות שלך יוכל להשלים אותן באופן עקבי והפץ מסמכים בבטיחות תוך ידיעה שהסרת מידע רגיש לצמיתות.

עבודה שיתופית יעילה יותר – ישר קו עם כולם – עם עמיתים, עם לקוחות, עם שותפים ועם ספקים – לכל אורך הפרויקט מתחילתו ועד סופו. תן לחברי הצוות אוסף כלים שלם להוספת הערות וסימונים, כדי שכולם יוכלו להשתתף בתהליך ביקורת המסמכים המשותפים באמצעות היישום החינמי Adobe Reader. הגן על מסמכים משותפים באמצעות הגדרות בטיחות על פי בחירתך. פתח ושמור בקלות מסמכי PDF ב-Microsoft SharePoint.

הפץ תקשורת שובת עין ורבת עוצמה – רתק את תשומת ליבו של הקהל שלך באמצעות חומרים ומצגות מקצועיים ומהוקצעים. שלב וארגן תוכן מגוון – כולל אודיו, וידיאו ומדיה אינטראקטיבית – לפורטפוליו PDF מותאם לפרויקט. החל עימודים חדשים, ערכות נושא ויזואליות ולוחות צבעים כדי להבליט את תוצר עבודתך.

מנף את פתרונות הדור הבא – שלב את העוצמה של יישום Acrobat DC Pro עם קלות השימוש של השירותים ב- Acrobat.com. העלה קבצים למרחבי העבודה המקוונים שלך ב- Acrobat.com כדי לשתף קבצים עם יחידים או עם צוותים בתוך הארגון שלך או מחוצה לו.

 לרכישת אקרובט פרו לחץ כאן
 לרכישת אקרובט פרו במנוי שנתי לחץ כאן

תכונות חדשות באקרובט:

עבוד מהמשרד או בדרכים
בתוכנת Acrobat DC חבילת כלים לצורך המרה, עריכה, שליחה וחתימה על מסמכי PDF במשרד.

לקוחות במנוי שנתי, יכולים לגשת לשירותי הענן של מסמכי Adobe שמאפשרים לעבוד עם עוד פונקציות של מסמכי PDF בכל מקום בו הם נמצאים.

המרת Word , Excel  אוPowerPoint  ל- PDF
יצירת מסמכי PDF בעלי מראה מקצועי ישירות מתוך יישומי Microsoft Office כמו גם ביישומים אחרים.

קבצי PDF לעריכה
ניתן כעת לבצע שינויים בטקסט ובתמונות הנכונות בקבצי ה- PDF. אין צורך יותר לאתר את המסמך המקורי.

קבלת חתימה אלקטרונית
שלח מסמכים שנמענים יכולים לחתום מכל מקום באמצעות הדפדפן או המכשיר הנייד שלהם.