אקרובט סטנדרט

Adobe Acrobat Standard DC

צור ושתף מסמכי וטפסי PDF ברמת אמינות גבוהה!
גלה את העוצמה של PDF דינאמי של Acrobat, ואת יכולתו לסייע לך ליצור ולשתף קבצי PDF של הדור הבא ולשפר את יכולות העבודה עם הצוות שלך.
השתמש ביישום Acrobat DC Standard כדי לסרוק מסמכי נייר ולהמיר אותם בקלות לקובצי PDF אלקטרוניים עם אפשרות לחיפוש בתוכנם.

הפוך טפסי נייר לטופסי PDF הניתנים למילוי. שלב וארגן במהירות קבצים מסוגים שונים לקובץ PDF יחיד שניתן לשיתוף ברמת אמינות גבוהה עם כמעט כל אחד, כמעט בכל מקום. החל תכונות אבטחה בסיסית והגן על תוצר עבודתך. שתף ואחסן מסמכים בבטחה באמצעות השירותים הקלים לשימוש ב-Acrobat.com.

גלה את ה PDF הדינאמי של Acrobat – שתף עבודה בין קבצים בפורמטים שונים, על פלטפורמות שונות ובמכשירים מסביב לעולם. יעל את צורת העבודה שלך, שתף פעולה ביתר קלות עם אחרים, וצור תקשורת רבת עוצמה – עם כל האמינות, האיכות הויזואלית והבקרה שאתה מצפה לקבל מ-Acrobat.

הגדל את התפוקה שלך – בלחיצה אחת בלבד, צור קובץ PDF מתוך כל יישום שיכול להדפיס. סרוק והמר מסמכי נייר וטפסים לקבצים אלקטרוניים. השתמש בכלים אינטואיטיביים ליצירת טפסים ולמעקב כדי לאסוף מידע חיוני במהירות. חפש חיפושים מדויקים בתוכן סרוק, והשתמש בו שימוש חוזר בעזרת זיהוי תווים אופטי OCR.

שפר את העבודה השיתופית – שתף את תוצר העבודה שלך מהר יותר, ביתר קלות ובאופן בטוח יותר. שלח קבצים והגן עליהם ברמת אמינות גבוהה בשימוש בהגדרות אבטחה על פי בחירתך. הוסף הערות וסימונים על מסמכים, ואשר אותם בתהליכי ביקורת אלקטרונים שיתופיים. פתח ושמור בקלות קבצי PDF השמורים ב-Microsoft SharePoint, ושפר את יעילות העבודה שלך עם כולם.

צור תקשורת המרתקת את תשומת הלב – צור ומסור קבצי PDF מקצועיים שקל לפתוח אותם, לצפות בהם ולנווט בהם. שלב וארגן מידע ממגוון מקורות נרחב – כולל דוא"ל, מסמכים, גיליונות אלקטרוניים, מצגות, ואפילו תמונות – לקובץ PDF יחיד שכמעט כל אחד יכול לצפות בו, כמעט בכל מקום, באמצעות היישום החינמי Adobe Reader

תכונות חדשות באקרובט:

עבוד מהמשרד או בדרכים
בתוכנת Acrobat DC חבילת כלים לצורך המרה, עריכה, שליחה וחתימה על מסמכי PDF במשרד.
לקוחות במנוי שנתי, יכולים לגשת לשירותי הענן של מסמכי Adobe שמאפשרים לעבוד עם עוד פונקציות של מסמכי PDF בכל מקום בו הם נמצאים.

המרת Word , Excel  אוPowerPoint  ל- PDF
יצירת מסמכי PDF בעלי מראה מקצועי ישירות מתוך יישומי Microsoft Office כמו גם ביישומים אחרים.

קבצי PDF לעריכה
ניתן כעת לבצע שינויים בטקסט ובתמונות הנכונות בקבצי ה- PDF. אין צורך יותר לאתר את המסמך המקורי.

קבלת חתימה אלקטרונית
שלח מסמכים שנמענים יכולים לחתום מכל מקום באמצעות הדפדפן או המכשיר הנייד שלהם.

לרכישת אקרובט סטנדרט לחץ כאן